NAŠI PARTNERI

Trusella je mladá slovenská značka, ktorá ponúka vlastný kreatívny dizajn interiérového nábytku. Firma Trusella bola založená koncom roka 2015 a jej princípy sú postavené na základoch elegancie a originality, pričom sa prepája hravosť s jednoduchosťou. Značka sa svojim dizajnom snaží odlíšiť od bežných tvarov a priniesť na trh nové nápady. Tri základné vlastnosti nášho dizajnu sú preto jedinečnosť, precíznosť a minimalistickosť. Naše produkty sú vyrábané výlučne z vysoko kvalitných materiálov ako oceľ, nerezová oceľ, drevo z masívu a exkluzívnych poťahových látok.

Náš príbeh má začiatok niekoľko rokov dozadu.
Kedže pochádzame z mesta Modra, s vínom a vinohradmi sme sa stretávali už od detstva. Ako takmer každá rodina v Modre má aj ta naša vinohrady. Najprv sme len obdivovali krásy tohto regiónu, neskôr však k tomu pribudla práca v rodinnom vinohrade a štúdium na vinárskej škole v Modre, čo len prispelo k rozhodnutiu venovať sa vínam aj v budúcnosti. A tak sme si v roku 2017 splnili sen založením spoločnosti VINOINAK.

Prihlásiť na odber newsletter
Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie.

1 Comment

  1. vurtilopmer - 25. novembra 2019

    I’d have to examine with you here. Which is not one thing I usually do! I take pleasure in reading a post that may make folks think. Additionally, thanks for permitting me to comment!

Leave a Comment

Your email address will not be published.